Renzo: Trening

trening_renzo.png

Pola gry:

Opisy:

Forum:

Pomocnik Farmera

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 2
isia1981, mentlik

· Łącznie użytkowników: 14,525
· Najnowszy użytkownik: Elenoxa

Statystyki:

stat4u

Reklama:

Farmerski Chat:Reklama:

Shoutbox

Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

TaMara1
OfflineAdmin
· 22.05.2017 17:02:23
Frost61, nie ma już możliwości robienia eventu, siania roślinki i oddawania frisbee - te 69h w zegarze to pewnie czas jaki pozostał do zweryfikowania listy TOP 200 Wink

Frost61
Offline
· 22.05.2017 17:00:05
Na zegarze jest obecnie 69 +3 od 14 - czyli 72 h.

Frost61
Offline
· 22.05.2017 16:58:04
Nie można też zasiać roślinki eventowej !!!

kevin_2769
Offline
· 22.05.2017 16:50:32
Mysiaa20, skąd , zablokowali równiutko o 14

Frost61
Offline
· 22.05.2017 16:44:48
Dziwne przedłużenie eventu - zablokowane oddawanie Frisbee !!!

Chat Farmerama:

Symbole-Czataa.png

Ostatnio na forum

Ankieta

Jak oceniasz zmianę bonusu u Franka ?

Suuper !
Suuper !
36% [42 głosów]

Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.
44% [51 głosów]

Nie widzę poprawy.
Nie widzę poprawy.
11% [13 głosów]

Jest gorzej niż było.
Jest gorzej niż było.
9% [11 głosów]

Ogółem głosów: 117
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02.11.2016 23:24

Archiwum ankiet

Reklama:

Grupa NK:

Reklama

Jarząb domowy, Baobab i nowa ozdoba na kole fortuny.

Doniesienia
Witajcie Farmerzy

Poniżej prezentujemy zapowiadaną wcześniej nową nagrodę na kole fortuny, która będzie do zdobycia za próby imprezowe. Jest to kolejna ozdoba z serii.Pojawiły się też grafiki wcześniej zapowiadanych drzewek. Mowa o drzewku baobabu oraz jarzębu domowego.Drzewka będą możliwe do zdobycia podczas kolejnej edycji tajemniczych sadzonek.

Nowy item !

Newsy
Witajcie Farmerzy

Mamy dla Was wspaniałą informację. Udało nam się zdobyć grafikę nowej ozdoby. Jednak to nie byle jaki item. Póki co nie wiemy w jaki sposób będzie można go zdobyć, ale wiemy jaki bonus będzie dawać.

Tropikalny urlop1 złoty banan co 7 dni oraz 15 000PD

Nie możemy się już doczekać aż będzie dostępny w grze.

Event: Wesołych Świąt!

Event
Witajcie Farmerzy

Przygotuj się do zabawy w kicanego! Wielkanocny królik jest znowu w formie po zeszłorocznym wypadku i szaleje teraz po farmie. Obdaruje Cię on dobrą zabawą i nagrodami.


Start eventu: czwartek 02.04.2015 godz. 14:00
Koniec: Środa 08.04.2015 godz. 14:00

Opis eventu znajdziecie w rozwinięciu wiadomości.

Zmiany na polskim i niemieckim OFF

NewsyAktualizacja: Dodano dowód w postaci screenu o tym jakie podejście ma TL_Mouse do swoich moderatorów.

Witajcie Farmerzy

Z założenia tekst ten miał dotyczyć jedynie wydarzeń jakie 30 marca 2015 r. rozegrały się na niemieckim forum i naszego komentarza do nich. Jednak tuż przed jego ukończeniem na OFF pojawiło się potwierdzenie tego, o czym pisaliśmy kilka tygodniu temu – Wojchilla rozstał się z Bipointem, albo może Bigpoint rozstał się z Wojchillą.

Wbrew podejrzeniom niektórych graczy, naszym zdaniem obie sprawy nie mają ze sobą żadnego związku. Jednak zdecydowaliśmy się je skomentować w jednym tekście, ponieważ część uwag dotyczących działań polskiej ekipy i tak byłaby podobna.Jak już zapewne wiecie, w dniu wczorajszym na chyba wszystkich oficjalnych forach Farmeramy, tematem dnia było usuniecie całej ekipy niemieckiego forum. W oficjalnych komunikatach niemiecki ICM kiwidobrazil, twierdzi, że związane jest to z przeprowadzoną „restrukturyzacją” i chęcią wprowadzenia „powiewu świeżości”. Mało kto jednak wierzy w takie zapewnienia. Większość graczy uważa, że jest to konsekwencja niedawnych protestów graczy, w związku ze zmianami dotyczącymi działania walentynkowego pnącza (skracającego czas produkcji paszy w młynie), gdzie „stara” niemiecka ekipa stanęła murem za graczami (nie po raz pierwszy zresztą). Niemieckie forum zawrzało, gracze żądają natychmiastowego powrotu starej ekipy.

Niemcy sklecili ekipę tymczasową złożoną z werbowanych naprędce ochotników, moderatorów z innych gier, a nawet ekip z innych krajów. Ale poziom niezadowolenia graczy jest tak ogromny, że trudno się spodziewać, że sprawa szybko przycichnie.

Jak widać nasi zachodni sąsiedzi nie potrafią czerpać ze sprawdzonych wzorców. U nas przecież taka sama rewolucja została już przeprowadzona i to parę miesięcy temu. Tyle, że zrobioną ją w białych rękawiczkach.
Zastąpiono znającą grę i przyjazną graczom TL Jaśmin, jej totalnym przeciwieństwem. Wszelkie dyskusje na ten temat szybko gaszono, zanim ludzie zorientowali się czym pachnie ta zmiana. Efekt? W krótkim czasie na forum (przynajmniej jeśli chodzi o stałych bywalców) zostali głównie z jednej strony wazeliniarze, z drugiej masochiści. Można jeszcze do tego dodać kilku „Don Kichotów”, którzy ciągle prowadzą walkę z wiatrakami o nasze (graczy) lepsze jutro.

W rozwinięciu wiadomości znajdziecie cały materiał jaki przygotowaliśmy na ten temat. Dodatkowo, tak jak napisaliśmy na wstępie, tekst został uzupełniony o komentarz dotyczący odejścia polskiego ICM-a – Wojchilli. Po jego przeczytaniu zachęcamy do komentowania całej sprawy.

Jupiiii WojchillA opuszcza Bigpoint.

Newsy
Drodzy Gracze, Drodzy Ekipowicze,

Wszystko co dobre szybko się kończy i nadszedł czas pożegnania: z dniem dzisiejszym przestaję być Waszym ICMem. Dziękuję Wam za te wspólne 2 lata, które były dla mnie wspaniałym doświadczeniem i bardzo miłym czasem. Życzę Wam wszystkim wszystkiego dobrego oraz wesołych świąt Wielkanocnych. Trzymajcie się ciepło.

Pozdrawiam
WojchillANaszym zdaniem pożegnanie jakie napisał nam WojchillA ukazało w całości jakim był ignorantem. Od dawna pisaliśmy o bolączkach gry i jej kadry. Nasze obawy, iż Wojchilla zniknął bez śladu potwierdziły się i jednak ku zadowoleniu większości opuści szeregi Bigpoint.
Czas na powiew świeżości więc czekamy na odpowiednią osobę na odpowiednim stanowisku. Do uleczenia chorej sytuacji naszego OFF przydało by się posunięcie takie jakie zostało zastosowane w stosunku do niemieckiej ekipy. Czyli wyrzucić WSZYSTKICH i zacząć od nowa bo obecnie to jedna wielka śliwka robaczywka.

Wyprzedaż rzędów cudownego pnącza

Mini Event
Witajcie Farmerzy

Zapraszamy Was na mini event:

Wyprzedaż rzędów na cudownym pnączu.Uwielbiasz płatać figle? Oto coś dla Ciebie. Dostaniesz teraz za floreny 3 nowe przedmioty. Zrób innym kawał przez "Hokus, pokus, znikus", "Trik z monetą" i "Kosmiczną wymianę" - zakup pojedynczo lub jako rząd chmur!

Zaczynamy 01.04.2015 , a kończymy 06.04.2015

Poradnik znajdziecie w rozwinięciu wiadomości.


kalendarz imprez na kwiecień 2015

Kalendarz
Witajcie Farmerzy

Chcieliśmy przedstawić Wam zapowiedzi eventów, które wstępnie zaplanowane są na kwiecieńod 2 do 8 kwietnia - Event:Wielkanoc
od 4 do 5 kwietnia - Pełnia Księżyca
od 10 do 12 kwietnia - Tajemnicze sadzonki
od 14 do 20 kwietnia - Event Czeski
od 22 do 28 kwietnia - Event Hodowlany

ZAPRASZAMY DO ZABAWY


Kombajn za pół ceny.

Mini Event
Witajcie Farmerzy

Zapraszamy Was na mini event: Kombajn za pół ceny.
Dnia 31.03.2015 , godz. 10:00


Dnia 1.04.2015 , godz. 11:00

Cena zostaje obniżona i teraz za kombajn zapłacimy 7 florenów zamiast 15 florenów.
Śpieszcie się farmerzy!

Promocja pakietu "sezonowi pomocnicy"

Mini Event
Witajcie Farmerzy

Zapraszamy Was na Promocję pakietu "Sezonowi Pomocnicy".Zaczynamy 29.03.2015, godz. 10:00 , a kończymy 02.04.2015, godz. 11:00.

Czas trwania Promocji pakietu "Sezonowi Pomocnicy" został wydłużony do 03.04.2015, do godziny 11.00.


Facebook:

Zagraj:Wygenerowano w sekund: 0.08
7,025,007 unikalne wizyty