Renzo: Trening

trening_renzo.png

Pola gry:

Opisy:

Forum:

Pomocnik Farmera

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 15,560
· Najnowszy użytkownik: Leonwik158

Statystyki:

stat4u

Discord:

discord.png

Reklama:

Shoutbox

Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

verbusska
Offline
· 14.06.2024 15:14:09
połowa czerwca a tu jeszcze z maja wydarzenia opisu misji brak dziadostwo

katarynka523
Offline
· 14.06.2024 00:20:59
gdzie jest Laboratorium alchemika . Loguje się codziennie od 8 czerwca , a Laboratorium alchemika brak

szeryf7777
Offline
· 13.06.2024 13:11:58
Złyyy nawet zebrac nie mozna bo sie zawiesza Złyyy

amazonka5370
Offline
· 13.06.2024 09:02:58
Super dzięki pozdrawiam Smile

rom76
Offline
· 13.06.2024 08:02:40
już działa

Chat Farmerama:

Symbole-Czataa.png

Ostatnio na forum

Ankieta

Jak często zaglądasz na naszą stronę ?

Codziennie.
Codziennie.
55% [178 głosów]

Co 2-3 dni.
Co 2-3 dni.
30% [96 głosów]

Raz na tydzień.
Raz na tydzień.
8% [27 głosów]

Raz na miesiąc.
Raz na miesiąc.
4% [12 głosy]

Kilka razy w roku.
Kilka razy w roku.
3% [9 głosów]

Ogółem głosów: 322
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 18.03.2018 10:36

Archiwum ankiet

Reklama:

Reklama

Koło Fortuny

Farmerskie Koło Fortuny

Zmienione Farmerskie Koło Fortuny przyniesie nam lepsze nagrody i więcej frajdy. Próby podstawowe i dodatkowe zostają przypisane do trybu zwykłego, natomiast do gry wprowadzone zostaną próby imprezowe (do kupienia za floreny), które nie tylko zmienią wygląd koła, ale również pozwolą na uzyskanie wspaniałych nagród. Próby darmowe dają dostęp do Koła Fortuny w zwykłym trybie z mniej wartościowymi nagrodami, choć nieco lepszymi niż oferowane do tej pory.Tryb Koła Fortuny wybierany jest przed wprawieniem koła w ruch poprzez wybranie odpowiedniej zakładki po lewej stronie:Podczas wyboru można zobaczyć możliwe do wylosowania nagrody w danym trybie.
Klikając "Wygrane nagrody" sprawdzimy jakie próby zostały wykorzystane i co dzięki nim udało nam się zdobyć.
Tabela nagród resetuje się automatycznie co 8 godzin, ale można to przyśpieszyć płacąc 2 FL za tryb normalny lub 4 FL za tryb imprezowy. Po zresetowaniu nagród zegar zaczyna odliczanie od nowa.Nagrody możliwe do wylosowania resetują się gdy:
1) Upłynie określony czas od ostatniej zmiany.
2) Gracz zresetuje nagrody za floreny.
3) Gracz wygra nagrodę na kole.

Po wybraniu trybu gracz może zakręcić Kołem Fortuny. Jeśli wybrany tryb nie jest taki sam jak poprzedni, nie ma charakterystycznego dla danego trybu wyglądu koła.

Tryb zwykły koła wygląda następująco:Po prawej stronie widoczny jest znak Start, a nad nim widzimy ilość naszych prób. Możemy mieć 5 prób darmowych i nieograniczoną ilość prób imprezowych. Przez pewien czas, w trybie normalnym będziemy mieć jednak do wykorzystania zdobyte wcześniej próby dodatkowe ze starego Koła Fortuny, oznaczone jako złote wejściówki.

Zupełnie inny wygląd ma tryb imprezowy:Imprezowe wejściówki możemy kupić w Galerii Handlowej w zakładce Inne artykuły, lub klikając na niebieski plusik przy ich ikonce. Jedna próba kosztuje 8 FL. Nie będzie możliwości zakupu większej ilości niż 100 prób.Po kliknięciu na Start pojawiają się nagrody, a koło zaczyna się kręcić.
Po chwili strzałka zatrzyma się na nagrodzie. Można też kliknąć znak Stop (umiejscowiony w tym samym miejscu co Start), by przyśpieszyć wyświetlenie nagrody.

UWAGA: Wynik losowania jest ustalany w trakcie wprawiania koła w ruch.Nagroda wyświetlana jest w środku koła. Możemy ją również zobaczyć na liście nagród.Dotychczasowe próby podstawowe i dodatkowe przekształcają się w darmowe i złote, natomiast dodane zostają próby imprezowe. Próby dodatkowe, które gracze wygrali do tej pory zachowują swoją ważność. Dla niewykonanych misji, w których były do wygrania próby dodatkowe, nagrody zostaną zmienione na super nawóz. W przyszłości nie będzie już do wygrania tych prób, mogą być jednak próby imprezowe. Usunięte zostaną również próby ze Szkoły Farmerów oraz bannery w mieście z pakietami zawierającymi próby. W 5. dniu bonusu za codzienne zalogowanie gracze mogli otrzymać próby dodatkowe, więc teraz szanse na ich otrzymanie zostaną rozłożone na pozostałe nagrody (PD i SG).

Nagrody oferowane na nowym Kole Fortuny są dużo cenniejsze i mamy większe szanse na uzyskanie tych najbardziej interesujących.Za każdym razem mamy 12 możliwych do wylosowania nagród, a szanse na zdobycie każdej z nich są takie same, co odróżnia stare Koło od nowego.

Ponadto dobór możliwych nagród jest oparty na nowym systemie losowości. Każdej z nagród przypisany jest poziom zainteresowania, wynikający z potrzeb gracza na danym poziomie gry. Podział nagród na 4 etapy jest oparty na kilku czynnikach.
Przykład: Gracz z 20 poziomem będzie bardziej zainteresowany otrzymaniem jabłoni niż ten na 90 poziomie. Dlatego w jednym przypadku nagroda będzie miała poziom I, a w drugim IV.

Ogólne informacje końcowe
Wszystkie dane, teksty i wartości odnoszą się do stanu gry przy tworzeniu tego poradnika. Informacje w nim zawarte opieramy na testowej wersji eventu lub nowości w grze, a one mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku oraz wprowadzenia zmian w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat tych zmian lub uzupełnień.
Poradniki mają jedynie charakter pomocniczy. Różnice między informacjami zawartymi w poradniku a stanem aktualnie obowiązującym w grze nie są podstawą do ubiegania się o rekompensatę.Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Favourites

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Facebook:

Zagraj:
Wygenerowano w sekund: 0.11
29,488,840 unikalne wizyty