Pola gry:
Opisy:
Forum:
Pomocnik Farmera
Aktualnie online
· Gości online: 3
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 15,572
· Najnowszy użytkownik: Antro
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 15,572
· Najnowszy użytkownik: Antro
Statystyki:
Discord:
Reklama:
Chat Farmerama:
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Czy warto jest wdroż...· Wieczór kawalerski w...
· Firma do wykonania f...
· Jaka wędzarnia do do...
· Blacha na dach czy w...
Najciekawsze tematy
· Szukam sąsiada / ... | [1390] |
· Sąsiadka / Sąsiad... | [56] |
Ankieta
Jak często zaglądasz na naszą stronę ?
Codziennie.

55% [178 głosów]
Co 2-3 dni.

30% [96 głosów]
Raz na tydzień.

8% [27 głosów]
Raz na miesiąc.

4% [12 głosów]
Kilka razy w roku.

3% [9 głosów]
Ogółem głosów: 322
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 18.03.2018 10:36
Archiwum ankiet
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 18.03.2018 10:36
Archiwum ankiet
Reklama:
Reklama
"Wybalansowani" przez OFF

O tym, że polski OFF od dłuższego czasu stacza się na dno, chyba wiedzą już wszyscy. Odkąd Mouse objęła polską ekipę Farmeramy forum, które w dużym stopniu przyczyniło się do sukcesu i popularyzacji gry, stawało się jej antyreklamą.

Mimo to, wielu graczy ciągle próbowało stworzyć na nim swoje miejsce spotkań - platformę do wymiany poglądów i luźnych pogaduszek na tematy wszelkie. Od dawna zakres tematyczny tych rozmów był stale ograniczany coraz bardziej restrykcyjnymi i absurdalnymi nadinterpretacjami regulaminu, ale dzięki determinacji stałych bywalców niektórych wątków, ciągle można było znaleźć ciekawe rozmowy do poczytania.
Zastanawiam się jednak czy po ostatnich wydarzeniach na OFF stan ten nie ulegnie zmianie. Liczba skutecznie zniechęcanych przez idiotyczne działania ekipy już od dawna stale rosła, ale ciągle byli tacy, którzy wszelkimi siłami starali się sprawić, aby forum żyło. Czy tych sił starczy im także teraz?
Chcecie poczytać więcej? Zapraszam do lektury naszego felietonu, w którym przyglądamy się sytuacji na polskim OFF.
Błąd - aktualne problemy

Aktualnie znane nam są dwa problemy:
niektórzy Gracze nie mogę dokonać zakupu produktów rzemiosła w Galerii Handlowej: cukier/sól/mandragora/eliksir ziołowy,

niektórzy Gracze nie mogą sprzedać na Targu produktów Dzielnicy rzemieślniczej, mimo, iż posiadają je w Stodole.
Problemy te zostaną naprawione w następnym tygodniu, prosimy więc o cierpliwość.
Przepraszamy za utrudnienia i niedogodności.
I znów BP się nie popisało, nie dość ze gra spowolniona to jeszcze to.
Więcej PD z zagród i warsztatów

Dnia 13.03.2016 o godzinie 11:00 na naszych farmach rozpocznie się mini event:
Więcej PD z zagród i warsztatów

Ten mini event trwać będzie do dnia: 14.03.2016 r. do godz. 11:00.
Event nazywany był kiedyś Happy Stable Day.
Przez 24 godziny trwania tego eventu za zbiory z zagród otrzymacie dwa razy więcej PD. Dotyczy to zagród oraz fabryk.
Nie dotyczy oazy miłości. Ale to nie wszystko! Za zakup jednej zagrody Klasycznej ++ lub pomarańczowego ulepszenia otrzymacie drugą zagrodę gratis. Ilość przez Was kupionych zagród jest nie ograniczona, za każdą zagrodę, jakie kupicie, dostaniecie taką samą zagrodę. Promocja dotyczy tylko i wyłącznie zagród klasycznych ++ oraz pomarańczowych ulepszeń
Aktualizacja na bahamaramie.

Plotki tu i ówdzie mówią o nieco większej aktualizacji drzew i upraw na bahamaramie. Nie da się ukryć , że od pewnego czasu po za TS-ami nic specjalnie się nie dzieje na wyspie. Pozostaje nam mieć nadzieję , że wszelkie rośliny jak i drzewa będą do odkrycia za złote banany (bo o gwiazdkach bym nie marzył) a nie za floreny.

Tak więc z upraw dodane zostaną:
- kolczoch jadalny - Link
- guarana - Link
- papryka habanero - Link
- melon miodowy - Link
Więcej znajduje się w rozwinięciu wiadomości.
Dzień Mężczyzny.

W Dniu Mężczyzny życzymy Wam
Najlepszego od wszystkich Dam
Niech nie brakuje Wam wigoru
Zdrowia, szczęścia i wspaniałego humoru
Naprawa błędów

W dniu wczorajszym zostały naprawione następujące błędy oraz wprowadzono ulepszenia:

- Ulepszenia czasu ładowania gry - powinna ładować się teraz szybciej i płynniej,
- Nowe opcje sortowania w Stodole - teraz mogą być sortowane według wartości PD / TPD , czasu, nazwy i poziomu,
- Wybiegi solo oraz dla stada- będą dawać TPD, jeśli zostaną postawione na Bahamaramie.
- okienka pop-up z informacją w oazach już się nie pokazują,
- sortowanie rezultatów hodowli działa teraz prawidłowo,
- ulepszenie w oazie - ikonka bociana pokazywała się na planszy zebranych już zwierząt po przyśpieszeniu za floreny- teraz bocian nie zostanie pokazany,
- dzienniczek zdarzeń - przywrócono kolejność pokazywanych zdarzeń, najnowsze są ponownie na górze,
- item "Hodowca grzybów" można ponownie postawić na Wyspie Skarbów,
- produkty poeventowe "ciasto w kształcie serca" oraz "wspaniały bukiet" nie są już widoczne na targu,
- podczas GT można było wystawić "szkolną żaglownię"- została ona usunięta ze spisu,
- Targ - ikona owoców rokitnika zwyczajnego została powiększona i jest lepiej widoczna,
- Bahamarama - zielony przycisk + przenosił nas do pustego sklepu -teraz wyświetla prawidłowo roślinki,
- poprawiono teksty misji stałych dla myszy,
- Dzika Łąka - po zakupie srebrnego klucza nadal nie było dostępu do Dzikiej łąki - zostało naprawione, klucz znika po odblokowaniu polany,
- poprawiono natychmiastowe zakończenie hodowli w oazie miłości za floreny -wskazywało ono błędnie 0 FL oraz było widoczne także wtedy, gdy nie była aktywna żadna hodowla.
- Poprawiono opis w misji Arka Noego, gdyż wyświetlany był "mlf".
Otrzymaliśmy informację o planowanym terminie naprawy poniższych błędów, wstępnie ma to być przyszły tydzień:
renifery można znaleźć w stodole w zakładce "Wszystkie", ale nie jest możliwe ich znalezienie w zakładce "Zwierzęta"
w opisach wielu produktów Rzemiosła znaleźć można błędne informacje o częściach farmy na które dany produkt ma działać
Dzień kobiet 2016

"Kochane baby, ach! te baby
człek by je łyżkami jadł - bul, bul, bul, bul...
Tęgi chłop, co lekko w ręku łamie sztaby,
względem baby jest tak, jak dziecko, całkiem słaby.
Baby, ach! te baby, czym by bez nich był ten świat...
Co tu grać, co tu kryć, spróbuj bez baby żyć,
gdy ci uda się taka sztuka, toś jest chwat. "
W tym szczególnym dniu życzę wszystkim kobietom, tym z ekipy i tym co nas odwiedzają - dnia pełnego pozytywnych i niezapomnianych wrażeń.